MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8293162
nr 829 3162
Stolar
4 st, Ek, Tidigt 1900-tal
Kondition: lättare slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 maj 2013
kl 20:33:42
600 kr
350 kr
450 kr
600 kr
700 kr
900 kr